تبلیغات
باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان نمایندگی 1412 - دیدگاه های اریک گرتس در مورد فوتبال

دیدگاه های اریک گرتس در مورد فوتبال

نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 11 اسفند 1387   07:05 ب.ظ

دیدگاههای اریک گرتس در مورد فوتبال ( سرمربی باشگاه مارسی فرانسه )

* باید بتوانید همزمان ظریف و قدرتمند باشید . هرگز نباید هیچکدام از این دو وجه را فراموش کنید در غیر این صورت زمانی که لازم باشد با مشت روی میز بکوبید توان این کار را نخواهید داشت. همچنین گاهی لازم است به بازیکن دلداری دهید ... نکته اساسی این است که یک بازیکن برای اینکه به خوبی تمرین و بازی کند باید احساس راحتی کند.

* برای بازگرداندن اعتماد به نفس ، نیاز به برخوردی ویژه است. برای این منظور هر بازیکن باید احساس راحتی کرده و درپست اصلی اش بازی کند. همچنین روی این نکته کار کنید که توپ را به سرعت از دست ندهید. وقتی یک تیم بتواند ۱۰ یا ۱۵ پاس متوالی بدهد ، بدون اینکه توپ به پای حریغ برسد اعتماد به نفس پیدا می کند و ناخود آگاه بازیکنان جرات بیشتری برای نفوذ پیدا می کنند. توان یک تیم در لحظات سخت مشخص می شود.

* در حرفه من بازی دادن به بازیکنی که شایستگی اش را ندارد معادل امضای حکم اخراج است. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که تیم به پیروزی برسد و مهم نیست از چه بازیکنی استفاده می کنید. من روشی دارم و می خواهم بتوانم در چشم بازیکنان نگاه کنم و به انها توضیح دهم که چرا بازی می کنند و یا بازی نمی کنند.

* بازیکن سابق این مزیت را دارد که حتی قبل از اولین جلسه تمرین بازیکنان به او احترام می گذارند. علاوه براین وقتی در گذشته بازیکن حرفه ای بوده اید بهتر می توانید خوتان را جای بازیکن بگذارید . فکر او را بخوانید و تصمیم گیری تان آسان تر خواهد شد. گذشته از همه اینها این نتایج هستند که مسیر شما را مشخص می کند.نوشته شده توسط:مهدی اسکندری 
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);